تخلیه چاه

تخلیه چاه در تهران با تانکر کوچک و بزرگ تخلیه چاه تهران و تخلیه چاه در محدوده تهران با پمپ لجن کش و کفکش تشخیص مکان دقیق درب چاه و تبدیل چاه فرسوده به چاه جدید تهران باز کردن رسوب و جرم لوله آشپزخانه و حمام و لوله بازکنی تهران ترمیم تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و لوله بازکنی توالت فرنگی خارج کردن طلا و اشیای گران قیمت از داخل کاسه دستشویی لوله بازکنی فوری و کمتر از نیم ساعته در محل کار باز کردن لوله آشپزخانه توالت حمام و ناودان و … بهترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران را از ما بخواهید… تخلیه چاه تهران
 • تخلیه چاه  متخصصین ما با تجربه بالا در زمینه تخلیه چاه با تخریب حداقلی می‌توانند اقدام به پیدا کردن محل چاه و دهانه آن کنند و تخلیه و لایروبی آن را صورت دهند.

زمانی که چاه فاضلاب پُر می‌شود نیاز به تخلیه دارد که این کار با استفاده از تانکر تخلیه چاه، پمپ لجن کش، مکنده یا ساکشن صورت می‌گیرد.

همچنین هر زمان سنگ، خاک، مواد جامد و … باعث گرفتگی چاه فاضلاب شوند، خدمات لایروبی چاه صورت می‌گیرد.

خدمات تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و فوری در سراسر تهران به همراه ضمانت کتبی صورت می‌گیرد.

چاه فاضلاب پر شده چکار کنم ؟ بهترین روش تخلیه چاه و مراحل تخلیه چاه کدامند ؟ اصلاً نگران نباشید اولین قدم بعد از پر شدن ناگهانی چاه پیدا کردن بهترین شرکت تخلیه چاه تهران که بتواند با بهترین روش های تخلیه چاه کار شما را انجام دهد می باشد. در اقدام بعدی پیدا کردن محل چاه فاضلاب می باشد. از محل چاه فاضلاب خبر ندارین مشکلی وجود نداره با ما تماس بگیرید علاوه بر پیدا کردن درب چاه بتوانیم مشکل پر شدن چاه شما را بر طرف کنیم.

در ادامه توضیحاتی در رابطه با مراحل تخلیه چاه و روش های تخلیه چاه و اینکه یک چاه فاضلاب پس از پر شدن و بالا زدن آب و فاضلاب باید چه مراحلی را طی کند تا به طور کامل تخلیه شود و مانند قبل آب را دفع بنماید.

تخلیه چاه

تخلیه چاه عملی است که با استفاده از تانکر های 6 و 12 هزار لیتری انجام می شود تخلیه چاه با تانکر که به وسیله مکنده ساکشن یا پمپ های لجن کش و لایروبی آن به وسیله نیروی انسانی که به داخل انباره حفر چاه فرستاده می شود تا بتواند مواد جامد را به بیرون چاه انتقال دهد , لایروبی چاه فاضلاب با استفاده از عمل تخلیه چاه فاضلاب می گویند.
در مطالب زیر شما علائم پر شدن چاه فاضلاب ، نحوه و قیمت تخلیه چاه فاضلاب نرخ اتحادیه , قیمت تخلیه چاه تهران و فاضلاب و ماشین تخلیه چاه مطالبی را خواهید خواند.

تخلیه چاه در تهران

شرکت ما با افتخار به شما همشهریان عزیز در تهران خدمت رسانی می کند و امیدواریم در تخلیه چاه در تهران مشکلات و سوالات خود را در ضمینه تَخلیه چاه در تهران پیدا کرده باشید. ما همواره در حال خدمت رسانی به اهالی محترم تهران می باشد.

 • چاه فاضلاب در تمام مناطق تهران
 • با تانکر شش , هشت و دوازده هزار لیتری
 • حفاری چاه جذبی ساختمان
 • پیدا کردن محل چاه قدیمی
 • نصب منهول فاضلاب و نصب دریچه بازدید
 • اجرای کار کول گذاری و طوقه چینی درب چاه
 • لوله بازکنی
 • ارائه خدمات رفع بوی بد فاضلاب
 • بازسازی چاه ریزش کرده
 • نصب سپتیک تانک و جرای سپتیک بتنی و تانکر فاضلاب
 • تخلیه فاضلاب سپتیک , منهول , با تانکر مکنده
 • اتصال فاضلاب ساختمان به سیستم اگو شبکه فاضلاب
 • حفاری چاه ارت و شمع ساختمان
 • لایروبی چاه با نیروی انسانی
 • تعمیر و باز سازی چاه فاضلاب و تبدیل آن به چاه نو و تازه می باشد.

قیمت لوله بازکنی تهران | قیمت چاه بازکنی

قیمت لوله بازکنی و چاه بازکنی را اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه قیمت گذاری می کنند زیرا افراد سودجو و کلاه بردار که در این کار بسیار بوده و قیمت های نجومی و بی پایه و بی اساس را از مشتریان طلب می کنند.و بیشتر این افراد به جای دستگاه لوله باز کنی 4 پایه ای که موجود می باشد از دستگاه دریل که فنری به سر آن بسته شده و می چرخد و فنر را چرخانیده و گرفتگی را باز کرده استفاده می کنند و این دستگاه ها کارایی دارد اما فقط 40 درصد در باز کردن لوله کارایی دارد .و امکان بازگشت گرفتگی وجود دارد ، در گرفتگی های توالت بیشتر کارایی و استفاده می شود.و کارایی دارد و این دستگاه برای سایر گرفتگی لوله ها کارایی ندارد.بیشتر این افراد برچسب هایی را به دیوارها و درهای شهر می چسبانند و اصلاً ظاهر زیبایی ندارد.

چاه باز کن تهران

 1. رفع گرفتگی لوله کفشور با دستگاه چاه بازکن تهران
 2. رفع گرفتگی کفشور لوله حمام
 3. رفع گرفتگی لوله حیاط در لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر فولادی
 4. لوله بازکنی تضمینی با کمترین هزینه
 5. گرفتگی کفشور آشپزخانه به وسیله لوله بازکن
 6. چاه باز کن حرفه ای با استفاده از دستگاه مخصوص
 7. چاه بازکنی تخصصی به وسیله نیروی متخصص
 8. لوله بازکردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب
 9. لوله بازکن شبانه روزی هر زمان از شبانه روز حتی نیمه شب و روزهای تعطیل
 10. لوله بازکنی فوری در کمترین زمان رفع گرفتگی لوله با فنرفولادی لوله بازکن
 11. در آوردن اشیاع فلزی و غیر فلز شامل موبایل ، انگشتر و…
 12. در آوردن گوشی موبایل
 13. بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام با استفاده از دستگاه لوله بازکنی
 14. بازکردن گرفتی سینک ظرفشویی لوله بازکن تهران
 15. بازکردن گرفتگی لوله های کوچک و بزرگ با دستگاه مخصوص لوله بازکنی
 16. لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه توالت

                          تخلیه چاه 

چاه فاضلاب پر شده چکار کنم ؟ بهترین روش تخلیه چاه و مراحل تخلیه چاه کدامند ؟ اصلاً نگران نباشید اولین قدم بعد از پر شدن ناگهانی چاه پیدا کردن بهترین شرکت تخلیه چاه تهران که بتواند با بهترین روش های تخلیه چاه کار شما را انجام دهد می باشد. در اقدام بعدی پیدا کردن محل چاه فاضلاب می باشد. از محل چاه فاضلاب خبر ندارین مشکلی وجود نداره با ما تماس بگیرید علاوه بر پیدا کردن درب چاه بتوانیم مشکل پر شدن چاه شما را بر طرف کنیم.

در ادامه توضیحاتی در رابطه با مراحل تخلیه چاه و روش های تخلیه چاه و اینکه یک چاه فاضلاب پس از پر شدن و بالا زدن آب و فاضلاب باید چه مراحلی را طی کند تا به طور کامل تخلیه شود و مانند قبل آب را دفع بنماید

تخلیه چاه

. تخلیه چاه

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار لوله بازکنی و تخلیه چاه توسط مشتری اعلام می شود، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص، قبل از ثبت سفارش، کار سختی بوده و هزینه خدمات، بعد از اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام می شود. با این وجود می توانید در بالای همین صفحه بخشی از هزینه هایی که تعرفه مشخصی دارند ملاحظه نمایید. همچنین مشتری می تواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی را برای انجام کار لوله بازکنی و تخلیه چاه انتخاب کند. در صورتی ‌که هزینه اعلام شده توسط متخصص مربوط به لوله کشی مورد توافق مشتری نباشد، سفارش بدون دریافت هیچ هزینه‌ای لغو خواهد شد.    

روش های  لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب با دستگاه

در سال های گذشته برای رفع گرفتگی چاه، یک نفر با بستن کمربندی به خود، درون چاه رفته و برای خالی کردن آن اقدام می کرد. امروزه با توجه به روش های مختلف رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی می توان از آن ها استفاده کرده و نگرانی بابت گرفتگی چاه نداشته باشیم.  

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با دستگاه

پس از گذشت مدت طولانی از عمر چاه فاضلاب، چربی ها، فضولات و مو، باعث تنگ شدن و ایجاد رسوبات در دیواره و کف چاه می شوند. با وجود این اتفاق، هرچقدر هم که چاه ما در یک زمین جذب پذیر ایجاد شده باشد، نفوذ فضولات و آب، راهی غیر ممکن است. فرض کنید عمق چاه شما به حد مطلوب باشد و هرروز مقدار معقولی از فضولات را در خود جذب کند، به طور معمول این چاه‌ها، زمانی که به شب می رسند و حجم فعالیت آن ها کم میشود، مواد خود را به دل زمین می سپارند. همانطور که دور از ذهن نیست مقداری از این فضولات و آشغال ها به دیواره چاه می چسبند و پس از گذشت سال ها، با ایجاد یک لایه رسوبی سخت، باعث گرفتگی می شوند. در این مواقع، نیاز به رفع گرفتگی حس می شود. در طی این فرآیند، از پمپ های کفکش و مکنده استفاده می شود. این پمپ ها مواد را از چاه خالی کرده و به وسیله تانکرهای مخصوص نگه داری مواد زائد در یک مکان امن و مورد تایید، دفن می کنند.  

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با پمپ

در این روش لوله بازکنی از پمپ استفاده می کنیم.  در روش پمپ، آب را داخل چاه ریخته و شروع به پمپ زدن می کنیم، فشار آب شدید باعث می شود تا چاه توسط سیفون باز شود. این کار را تا زمانی که لوله ها باز شوند تکرار می کنیم. شما می توانید از متخصصین برای تخلیه چاه تهران و سایر شهرستان ها استفاده کنید.    

 1. ابتدا محل گرفتگی رو بررسی میکنیم.
 2. دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل میکنیم.
 3. با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل میکنیم.
 4. حال فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی میکنیم تا جاییکه فنر به محل گرفتگی برسد که در اینصورت فنر دیگر جلوتر نمی رود.
 5. حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن میکنیم تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.
 6. این مرحله بسیار حساس می باشد چون اگر لوله بازکن ماهر نباشد ضربه جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب وارد میکند که منجر به تعویض لوله های فاضلاب میشود.
 7. دستگاه مواد گرفته شده را خارج میکند. در این مرحله لوله بازکن محل گرفتگی را تست میکند.
 8. اگر همچنان گرفتگی مشاهده شود بایستی با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام شود.
 9. درنهایت وقتی گرفتگی رفع شد ، اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل میدهیم.

قیمت تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه فاضلاب در این مرکز بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه می شود و با توجه به عوامل زیادی این هزینه متغیر است. مقدار زمانی که برای انجام کار صرف می شود، تعداد و ظرفیت تانکرهای حمل فاضلاب و عمق چاه و قدیمی یا جدید بودن میله و انباره چاه تماما در نرخ و قیمت اثرگذار هستند. گاهی اوقات در اثر قدیمی بودن چاه یا سیستم لوله کشی فاضلاب بخشی از دهانه ریزش می کند و نیاز است انباره بعد از تخلیه حتما لایروبی شود که خود موجب افزایش قیمت می شود.

در بعضی محله ها کوچه بسیار تنگ است و تانکر نمی تواند به ساختمان نزدیک شود. در این مواقع نیاز است از پمپ های قوی تر و شلنگهای با متراژ طولانی استفاده شود که این نیز بر قیمت تخلیه چاه می افزاید.

بهترین روش تخلیه چاه کدام است مراحل تخلیه چاه فاضلاب کدام است چاه فاضلاب پر شده چکار کنم ؟ بهترین روش تخلیه چاه و مراحل تخلیه چاه کدامند ؟ اصلاً نگران نباشید اولین قدم بعد از پر شدن ناگهانی چاه پیدا کردن بهترین شرکت تخلیه چاه تهران که بتواند با بهترین روش های تخلیه چاه کار شما را انجام دهد می باشد. در اقدام بعدی پیدا کردن محل چاه فاضلاب می باشد. از محل چاه فاضلاب خبر ندارین مشکلی وجود نداره با ما تماس بگیرید علاوه بر پیدا کردن درب چاه بتوانیم مشکل پر شدن چاه شما را بر طرف کنیم.

انواع خدمات تخلیه چاه در تهران

چاه بازکنی، رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب، همچنین لایروبی چاه و سپتیک با نیروی انسانی و حمل با نیسان، تنها بخشی از خدمات این شرکت‌هاست که از سوی کارشناسان باتجربه و ماهر برای شما انجام می ‌شود. کارشناس تخلیه چاه تهران به‌ تازه‌ترین روش‌ها و متدهای این کار مجهز است تا با کمترین مزاحمت برای همسایگان و سروصدا و کثیف‌کاری، چاه گرفته یا پر شده فاضلاب شما را پاک‌سازی کند. جالب است بدانید این نیروها که از سوی شرکت‌های معتبر و دارای مجوز از سوی اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران دارای مدارک مخصوص هستند برای پیدا کردن محل درب چاه فاضلاب از دستگاه‌ های حرفه‌ای استفاده می‌ کنند تا کارها در کمترین زمان ممکن و با کمترین نیاز به کندن حیاط و آجر‌ها و سرامیک‌ها و … انجام شود. یعنی شما می ‌توانید مطمئن باشید که دست‌کم هزینه اضافه‌ای برای کاشی ‌کاری یا سرامیک‌ کاری منطقه‌ای از ساختمان که به‌اشتباه کنده شده نباید پرداخت کنید و طبعا دردسرهای مربوط به بنایی هم برایتان به‌شدت کاهش پیدا می ‌کند. برخی از این کارشناسان حتی می‌ توانند تنها ظرف 20 دقیقه کار را تمام کنند و به‌اصلاح درخواست سرویس 20 دقیقه‌ای برای انجام کار هم داشته باشید.

عوامل موثردرزمان پرشدن چاه فاضلاب

زمان پرشدن چاه بسته به نوع بسترخاکی ابعادچاه ومیزان رسوب آن متفاوت است چاه هایی که دربسترهای ماسه ای حفرشده اندباعبوردادن آب وانتقال آن به بسترپیرامون زمان بیشتری طول می کشدتاپرشوندبرعکس چاه های حفرثمره دربسترسیمان یاسپتیک هابه دلیل عدم توانایی درعبوردادن آب سریع ترپرمی شود

چاه جذبی چیست ؟ چاه جذبی نمونه ای متداول ازچاه های فاضلاب است که دراکثرخانه های تهران که دارای سیستم فاضلاب شهری نیستندوجوددارد. باروس های سنتی حفرمی گردد .این چاه به سه دسته گلدانی میله وانبارتقسیم بندی می شودوتفاوت این سه درنحوه حفرآنهست که توسط مقنی یاچاه کن ساخته می شود.بزرگ ترین عیب این نوع چاه فاضلاب آلودگی منابع آب زیرزمینی است وبه همین خاطردرمکان های حفرمی شودکه آب های زیرزمینی کمتردارد همچنین ازدیگرمعایب این چاه می توان به انتشاربوی بدفاضلاب هنگام پرشدن چاه به دلیل نداشتن فن وتصویه اشاره نموده که اکثرساکنین طبقات پاین ساختمان هاراآزارمی دهد

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران و  تخلیه چاه درتهران و فاضلاب از آن دست کارهایی است که علاوه بر نیاز به دقت بالا، رعایت بالای نکات بهداشتی را نیز می‌طلبد. چاه فاضلاب تهران مملو از باکتری، ویروس  و میکروب‌های  گوناگون است که در صورت پخش در محیط منازل یا محیط عمومی می‌تواند سلامتی افراد را با خطر جدی مواجهه سازد. بنابراین اگرچه ظاهر قضیه تخلیه چاه  تهران و تخلیه چاه در تهران بسیار ساده به نظر می‌رسد، اما آگاهی تکنسین در امور بهداشتی و خبره بودن آنها در مورد کار بسیار پر اهمیت است.

تخلیه چاه تهران یکی دیگر از خدمات ماست تخلیه چاه در تهران توسط تانکر کوچک و بزرگ انجام میگیرد اگر چاه شما پر شده باشد ما چاه شما را به دو صورت خالی میکنیم.

تخلیه چاه فاضلاب:

چاه های فاضلاب و به خصوص چاه های جذبی با گذشت زمان پر می شود و نیاز به تخلیه دارد. شما می توانید از خدمات رسانی سایت ما کمک بگیرید.

خدمات تخلیه چاه تهران

استفاده از شلنگ های تخلیه مناسب برای انتقال فضولات از چاه فاضلاب به مخزن تانکر نقش مهمی را دارد.ازجمله این استانداردها شامل قطر لوله، میزان مقاومت در برابر فشار و پایداری در هنگام مکش می باشد. در انجام تخلیه چاه در تهران به این نکته کاملا توجه کنید که شلنگ حتما به انتهای چاه برسد. عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام کار کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button