لوله بازکنی عبدل آباد

20 سال سابقه فعالیت با کیفیت لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه تهران دارای ۱۳۵ شعبه فعال، سراسر پایتخت سرویس کاران حرفه ای و با تجربه دستگاه های بروز و پیشرفته فعالیت مداوم و شبانه روزی لوله بازکنی بدون تعطیلی دریافت هزینه بعد از اتمام خدمت تمامی نرخ ها زیر قیمت همکاران

لوله بازکنی  

                 لوله بازکنی عبدل آباد

 • بازکردن لوله فاضلاب منتهی به آشپزخانه منازل
 • استفاده از تیم های مجرب و متخصص در زمینه باکردن لوله فاضلاب
 • ارائه خدمات تخصصی لوله بازکنی در منازل مسکونی، مناطق تجاری
 • آمادگی فوری جهت اعزام به محل جهت خدمات لوله بازکنی
 • آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی، شرکت ها، هتل ها و مسکونی
 • باز کردن رسوب و جرم لوله آشپزخانه و حمام و توالت

اشیاء و مواد جامدی که اهمیت و ارزش مالی بسیار ناچیز برای صاحبان اشیاء دارند،این اشیا مواردی همچون افتادن صابون،دسته تیغ و…را  به درون لوله فاضلاب و توالت شامل می شوند.

همانطور که اشاره کردیم ممکن است که این اشیاء برای صاحب ان هیچ ارزشی نداشته باشد امابیشتر در زانویی لوله ها جلوی مسیر عبور فاضلاب را می گیرندو گرفتگی لوله را به همراه دارند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی،بهترین راه حل رفع گرفتگی لوله در موارد افتادن مواد جامد بی ارزش به درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

2-اشیاء قیمتی که ارزش مالی بالایی دارند و به علت برخی موارد شخصی برای صاحب اشیاء بسیار ارزشمند می باشند که این اشیاء موارد زیر را شامل می شود:

 • افتادن موبایل به داخل لوله فاضلاب و توالت (علاوه بر جنبه مالی ارزش اطلاعاتی نیز دارد)
 • افتادن ساعت مچی به داخل لوله فاضلاب و توالت
 • افتادن انگشتر به داخل لوله فاضلاب و توالت
 • افتادن گردنبند طلا به داخل لوله فاضلاب و توالت می توانیدبرای درآوردن آنهاروی ماحساب کنید

تشخیص ترکیدگی لوله

لوله بازکنی در عبدل آباد شبانه روزی و فوری

 • بررسی محل گرفتگی لوله فاضلاب عبدل آباد
 • روشن کردن دستگاه لوله بازکنی عبدل آباد
 • با توجه به متراژ لوله به چاه فنر لازم را انتخاب می کنیم
 • وارد کردن فنر سه نظام به محل گرفتگی لوله تا جایی که فنر جلوتر نرود
 • حالا دستگاه روشن است باید فنر بچرخد تا گرفتگی رفع شود
 • خارج کردن مواد زائد و تست کردن محل گرفتگی لوله
 • در صورت مشاهده گرفتگی باید تکرار شود
 • با رفع گرفتگی لوله تاید را همراه با آب داخل لوله می ریزیم (چند بار تکرار شود)
 1. لوله بازکنی عبدل آباد ارزان و فوری تخصص خدمات است . ساکن هر کجای تهران که هستید با شعب لوله بازکنی تهران در منطقه خودتان تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی در عبدل آباد

قیمت خدمات لوله بازکنی در عبدل آباد با سایر نقاط تهران یکسان است و طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود، معمولا روش کار لوله بازکنی اینگونه است که لوله بازکن برای باز کردن لوله با فنر کار خود را آغاز می کند و در بیشتر موارد گرفتگی رفع می شود. اما اگر مشکل بزرگتر بود گرفتگی با مواد چسبنده مانند سیمان و … باشد باید از مواد لوله بازکن و پمپ تراکم هوا و فنرهای سر مته دار برای باز کردن لوله استفاده شود.

در هر کدام از روشها قیمت لوله بازکنی متفاوت است ولی به صورت میانگین می توان گفت نرخ لوله بازکنی در شرکتهایی که زیر نظر اتحادیه هستند 

 • چاه بازکن و لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی در عبدل آباد تهران
 • نصب توالت ایرانی ، نصب توالت فرنگی فوری در عبدل آباد
 • تعویض مکان توالت ایرانی با توالت فرنگی در عبدل آبادبرای  رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی در منطقه عبدیل آباد
 • لوله بازکنی کفشور آشپزخانه و حمام در منطقه عبدل آباد تهران
 • لوله بازکنی و چاه بازکنی لوله ناودانی در منطقه جنوب تهران با بهترین چاه بازکن تهران

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی بی دردسر ترین راه استفاده از روش فشار آب خود توالت فرنگی می باشد که در اکثر مواقع به دلیل شل بودن گرفتگی سریع باز می شود . اما اگر توان یا حوصله انجام این کار را ندارید با لوله بازکن عبدل آباد تماس بگیرید تا بی دردسر گرفتگی لوله فاضلاب شما را باز کنند 

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی

لوله بازکنی فوری و همچنین لوله بازکنی شبانه‌روزی بدون شک بهترین و کار راه‌اندازترین شکل ارائه خدمات لوله بازکنی است. در بیشتر موارد، شرایط نیاز به خدمات لوله بازکنی در تهران یا شهر شما، طوری نیست که بتوان برای رفع گرفتگی لوله صبر کرد.

شرکت‌های ارائه‌دهنده لوله بازکنی فوری و لوله بازکنی شبانه‌روزی با ارائه بدون وقفه خدمات، سریعا متخصصان را در زمان موردنظر شما به محل اعزام می‌کنند. رفع گرفتگی لوله و چاه‌ها نیز با دستگاه لوله بازکنی در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین کثیفی در محل انجام می‌شود.

پیدا کردن متخصصان در محله خودتان، مثلا لوله بازکنی نیاوران یا لوله باز کنی غرب تهران برای لوله بازکنی تهران با کمک «خدمت از ما»، سرعت و راحتی شما را در دریافت خدمات تضمین می‌کند.

استفاده از لوله بازکن جرم گیر

شما می توانید از شوینده ها برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنید. اما ما توصیه می کنیم برای تاثیرگذاری بهتر و ایمنی بیشتر تنها از محلول های لوله باز کنی مخصوص برای این کار استفاده کنید.

محلولهای لوله باز کنی مخصوص خاصیت اسیدی داشته و به خوبی گرفتگی لوله را برطرف می‌کنند. البته محلول های لوله بازکنی نیز مانند دیگر شوینده‌های شیمایی و اسیدی خطرناک بوده و برای استفاده از آنها باید ایمنی را رعایت کنید. از تماس پوست با این محلول ها جدا خودداری کرده و به هیچ وجه آنها را بو نکنید. از این محلول ها تنها در مواردی خاص استفاده کنید زیرا استفاده مکرر از محلول های لوله باز کن میتوانید موجب خوردگی لوله ها شده و هزینه زیادی ایجاد کند.لوله بازکنی همانطور که می دانید جزو خدمات نظافتی و البته کاری بسیار فنی و دشواری است و موفقیت آمیز بودن باز شدن لوله ها بستگی به تجربه و ماهر بودن فرد حاضر در محل شما دارد و البته باید در حین کار نکات بهداشتی را بصورت کامل رعایت نمود. به دلیل وجود ویروس و باکتری و البته انواع میکروب درون لوله ها، بهتر است تا پس از انجام کار لوله ها و محیط کنار لوله گرفته شده کامل نظافت شود تا سلامتی به خطر نیافتد. با توجه به موارد گفته شده می توان گفت که لوله بازکنی تهران کاری بسیار سخت و فرد با تجربه ای را می خواهد تا بتوان در زمانی کوتاه اقدام به رفع گرفتگی لوله ها کرد و البته باید دانست که خدمات لوله با داشتن تکنیسین بسیار ماهر و با سابقه خود همراه در تلاش است تا با قیمت های مناسب اقدام به رفع گرفتگی لوله های فاضلاب منزل شما کنداستفاده از فنر لوله بازکنی یکی از ابزارهای کاربردی جهت لایروبی و از بین بردن جرم درون لوله های فاضلاب است که این فنر فولادی با انعطاف پذیری بالای خود کار را برای افراد بسیار راحت تر کرده است. به طور کلی می توان گفت که همواره دو روش برای باز کردن لوله ها که بنا بر هر دلیل نظیر ریختن مواد غذایی و… دچار گرفتگی شده ، وجود دارد. روش شیمیایی که استفاده از موادی مایع و یا اسید لوله باز کن که برای پاک کردن چربی ها و… به کار گرفته می شود. اما روش فیزیکی نظیر لوله باز کنی با فنر زمانی کاربرد دارد که لوله ها بنا به دلایلی نظیر تجمیع رسوبات فاضلاب و یا ریختن موادی مانند سیمان و… در حین بنا کاری و بازسازی دچار گرفتگی شده باشند. 

 1. ابتدا محل گرفتگی رو بررسی میکنیم.
 2. دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل میکنیم.
 3. با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل میکنیم.
 4. حال فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی میکنیم تا جاییکه فنر به محل گرفتگی برسد که در اینصورت فنر دیگر جلوتر نمی رود.
 5. حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن میکنیم تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.
 6. این مرحله بسیار حساس می باشد چون اگر لوله بازکن ماهر نباشد ضربه جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب وارد میکند که منجر به تعویض لوله های فاضلاب میشود.
 7. دستگاه مواد گرفته شده را خارج میکند. در این مرحله لوله بازکن محل گرفتگی را تست میکند.
 8. اگر همچنان گرفتگی مشاهده شود بایستی با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام شود.
 9. درنهایت وقتی گرفتگی رفع شد ، اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل میدهیم.

قیمت تخلیه چاه

قیمت تخلیه چاه فاضلاب در این مرکز بر اساس نرخ اتحادیه محاسبه می شود و با توجه به عوامل زیادی این هزینه متغیر است. مقدار زمانی که برای انجام کار صرف می شود، تعداد و ظرفیت تانکرهای حمل فاضلاب و عمق چاه و قدیمی یا جدید بودن میله و انباره چاه تماما در نرخ و قیمت اثرگذار هستند. گاهی اوقات در اثر قدیمی بودن چاه یا سیستم لوله کشی فاضلاب بخشی از دهانه ریزش می کند و نیاز است انباره بعد از تخلیه حتما لایروبی شود که خود موجب افزایش قیمت می شود.

در بعضی محله ها کوچه بسیار تنگ است و تانکر نمی تواند به ساختمان نزدیک شود. در این مواقع نیاز است از پمپ های قوی تر و شلنگهای با متراژ طولانی استفاده شود که این نیز بر قیمت تخلیه چاه می افزاید. لوله بازکنی عبدل آباد

باتیمی مجرب وکاربلدبرای بازکردن لوله های آشپزخانه .حمام .توالت .پارکینگ و…آماده خدمات رسانی به عزیزان است فقط کافیست باشماره 09190930610 تماس بگیرید

بازکردن لوله های فاضلاب بافنر

همانطور که بالاتر گفته شد، لوله بازکنی با فنر برای انواع گرفتگی، حتی گرفتگی‌های سخت کاربرد دارد اما برخی می‌گویند بهتر است که برای باز کردن رفتگی توالت فرنگی استفاده نشود، چرا که ممکن است در اثر فنر زدن بیش از حد، کاسه توالت فرنگی بشکند و یا آسیب ببیند. نظر ما این است که اگر لوله بازکنی با فنر توسط فرد ماهر انجام شود، این اتفاق نخواهد افتاد، چرا که نکات مهم برای عدم آسیب به کاسه توالت را رعایت خواهد کرد، برای مثال پوشاندن فتر با پلاستیک و یا پارچه از مواردی است که باعث می‌شود آسیبی به کاسه وارد نشود.

یکی از اصلی ترین خدمات ما لوله بازکنی عبدل آباد با کادر مجرب و کمتر از نیم ساعته به سراسر عبدل آباد و حومه می باشد کافیست با ما تماس بگیرید. بیشترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب آشپز خانه یا لوله فاضلاب لباسشویی این است روغن وغذای ته مانده ظروف وکولک لباس که وارد لوله میشود در داخل لوله فاضلاب ته نشین شده وبه مرور زمان روی هم انباشته میشود و لوله شروع به بستن روسوب می کندومسیر لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر میشود .

لوله بازکنی عبدل آباد

لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی عبدل آباددر تهران پیشینه سیار بلندی دارد و از همان ابتدا تمام جوانب را برای رفع صد در صدی گرفتگی ها در نظر داشته است و از تجهیزات مناسب و سرویسکاران ماهر و مجرب در جهت ان استفاده کرده است.

لوله بازکنی عبدل آبادتهران از همان ابتدای پیدایش نیاز به این خدمات پدید امده است. در حال حاضر افراد و مراکز بسیاری در این حوزه مشغول به فعالیت هستند و می توانیم از ان به عنوان ضروری ترین خدمات در تهران یاد کنیم.

تهران شامل محلاتی است که برای ارائه خدمات در هر کدام از انها نیاز به تجهیزات و نیروی کار ماهر است. ارائه خدمات در این محلات تنها با شعار تبلیغاتی میسر نخواهد بود و نیاز به حضور فوری سرویسکار در محل می باشد.

از انجاییکه لوله فاضلاب یک روش کاربردی و موثر جهت دفع فاضلاب است، امکان گرفتگی لوله ها در هر ساعت از شبانه روز وجود دارد. بنابراین لوله بازکنی تهران عنوان خدماتی است که می توانید به دنبال ان باشید.

لوله بازکنی عبدل آباد

حضورسریع و به موقع متخصص لوله بازکن درعبدل آبادبرای بازکردن لوله سریع گرفتگی لوله فاضلاب باقیمت ارزان بازکردن سریع لوله فاضلاب درعبدل آبادبادستگاه لوله بازکن رفع نم ورطوبت درعبدل آبادتهران بادستگاه های پیشرفته ارسال افرادباتجربه وآموزش دیده برای رفع مشکل باکمترین خرابی

بازکردن لوله درعبدل آبادتهران ماکلیه ای خدمات رابانرخ اتحادیه وپاین ترین قیمت برای شماانجام می دهیم روش های لوله بازکنی لوله بازکنی توالت ویاسیستم لوله کشی حمام دسشویی به منظوررفع گرفتگی لوله انجام می گیردروش های مختلفی برای لوله بازکنی وجودداردکه بسته به دلیل گرفتگی لوله ویاشدت گرفتگی آن مورداستفاده قرارمی گیردلوله بازکنی بافنربرقی فنرلوله بازکن برای بازکردن گرفتگی های سخت لوله توالت استفاده می شود.فنرلوله بازکنی ازموتورفنرتشکیل شده است موتورلوله بازکن وسیله ای به شکل دریل می باشدکه فنربه سرمته دارمتناسب بالوله می باشدکه انعطافرلازم برای حرکت درون خمیدگی لوله رادارد وبه دستگاه فنرزنی متصل می شود.

رفع گرفتگی لوله تضمینی وبدونه کثیفی درعبدل آباد

یکی ازمواردی که افراددرمناطق مختلف نگران آن هستنداین است که بعدازانجام کارتوسط چاه بازکن عبدل آبادبادیگرعزیزان که درسراسرتهران هستندمحل کاریامنزلشان کثیف شودولی بادخدمتتان عرض کنم که سایت ماتمامی نیروی های خودراموظف کرده که حتماکارخودراتمیزبدونه کثیف کاری انجام دهند

لوله بازکنی عبدل آبادهزینه ای مناسب خدمات لوله بازکنی عبدل آبادسبب شده است تاماخودرا یکی ازمناسب ترین گزینه ای ‌ارائه خدمات لوله بازکنی بدانیم البته که مناسب بودن این هزینه رامی بایست نسبت به کیفیت انجام کارسنجیده خواهیم دیدکه کیفیت انجام امورساختمانی مربوط به فاضلاب نسبت به هزینه ای دریافتی ازسوی مابسیارپاین است وجدان کارنیزبرای مااصل بسیارمهم است بسیاری ازافرادبه جای آنکه رضایت مشتری راخواستارباشندپول راخواستارندبه گونه ای که به شوق دریافت پول باکمترین کیفیت ممکن خدمات راارائه می دهند. تشخیص لوله بازکنی عبدل آباد

 • تشخیص پرشدن چاه و تخلیه آن بدون خرابی، رفع نشست اطراف چاه
 • خدمات فنی تعویض توالت فرنگی، تبدیل ایرانی به فرنگی
 • جستجوی لوله بازکن سیار و نزدیک ترین لوله بازکنی سیار در محدوده عبدل آباد تهران
 • استفاده از روش های اصولی و از نظر فنی مطمئن جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب
 • تعمیرات و اجرای لوله کشی موتورخانه ، پکیج ، شوفاژ نصب و تعمیرو لوله بازکنی در عبدل آباد تهران
 • جستجوی لوله بازکن برای لوله بازکنی توالت فرنگی
 • لوله بازکنی با دستگاه جدید و با فنر مخصوص
 • رفع نم و بوی بد ساختمان بدون کندکاری
 • لوله کشی ساختمان
 • حفر چاه نو توسط مقنی حرفه ای و مجرب

لوله بازکنی عبدل آباد

گاهی اوقات بسیاری ازمردم مراقب افتادن اشیاء یااجسام که سبب گرفتگی لوله می شودیااقداماتی انجام میدهندکه که باگرفتگی لوله مواجه نشونداما به طورناگهانی دچاره مشکل می شوندگرفتگی لوله امکان داردبه طورغیره منتظره ای رخ دهدقطعا عواملی درگرفتگی لوله هادخالت داردواین مشکل طبیعی است . وممکن است برای هرکسی پیش بیایداماهمشهریان دراین مواقع اصلا نگران نباشندشما اگردرآپارتمان یاامکان ویا…. سکونت داریدفقط کافی است باما تماس بگیریدتابابهترین خدمات لوله بازکنی دراسراوقت به خدمت شماعزیزان برسیم .

لوله بازکنی ارزان درعبدل آباد

تیم وگروه های معتبری شناخته شده درحوزه لوله بازکنی نرخ های رابرای خدمات خودارائه می دهندکه توسط اتحادیه لوله بازکنی وتخلیه چاه اعلام شده است هریک ازخدمات ازقبل رفع گرفتگی توالت فرنگی وایرانی چاهک حمام رفع گرفتگی وان حمام درعبدل آبادوسایرمناطق تهران دارای نرخ های مشخص می باشنداین قیمت هاکامل واضح ومشخص بوده وبرای هریک ازخدمات براساس ویژگی های آنها تعرفه خاصی تعریف شده است .

لوله بازکنی عبدل آبادتهران

بازکردن لوله های عبدل آبادمثل لوله توالت حمام آشپزخانه و… باکادرمجرب وباتجربه آموزش دیده زیرنظراتحادیه وباقیمت مناسب برای ارائه خدمت درعرض 20دقیقه برای خدمت رسانی به عزیزان هستیم شایدبه دلیل مایع بودن روغن آن رادست کم بگیریداما این چربی هاداخل لوله جامدشده ورسوب می بنددیاباقی مانده ای غذا هاکه موقع شستن ظروف داخل سینک می ریزید ازاین عوامل می باشد بنابراین دیدیدکه بانکات ساده می توان ازگرفتگی‌ لوله پیش گیری کرد .

لوله بازکنی عبدل آبادتهران برای بازکردن انواع گرفتگی ها

گرفتگی توالت گرفتگی لوله فاضلاب یا حمام یا سینک ظرفشویی مشکلی است که برای بیشتر ساختمان ها به وجود می آید و باعث کثیف شدن منزل شما ایا حمام و توالت می شود و یا حتی ممکن است که آب کثیف توالت به قسمت های دیگر منزلتان برسد و باعث بر هم ریختن اعصاب شما می شود این گرفتگی ها اگر در توالت باشد ممکن است که از انباشته شدن مدفوع در سیفون توالت ایجاد شوند و یا از جمع شدن دستمال کاغذی و همچنین چیزهای دیگر باشد اما گروه فنی ما با انجام تمیز کاری برای همشهریان عزیزمان در عبدل آباد تهران و برای باز کردن انواع لوله های ساختمانی و آماده به کار هستند فقط کافی است شما با لوله بازکنی عبدل آباد تماس بگیرید

چه عواملی منجربه گرفتگی لوله فاضلاب می گردد

عوامل و اتفاقات مختلفی ممکن است منجر به گرفتن لوله فاضلاب شود که لازم باشد به دنبال خدمات لوله بازکن باشید ابتدا به این پرسش می پردازیم که چرا لوله فاضلاب ساختمان می گیرد شایعترین علل گرفتن لوله های فاضلاب ساختمان ها عبارت اند از گیر کردن آشغال در داخل لوله های فاضلاب ممکن است برخی از افراد نسبت به ریخته شدن زباله در داخل لوله فاضلاب بی اعتنا باشند و یا ممکن است به خاطر باز بودن کفشورساختمان باشد

عوامل موثری درتعیین قیمت لوله بازکنی درعبدل آباد

هر خدمتی که طور گسترده و قابل ارائه باشد قطعاً زیر چتر نظارتی نهادهای مربوطه قرار می‌گیرد و در بحث خدمات فاضلاب نیز این موضوع کاملاً صدق می کند در واقع هزینه لوله بازکنی در عبدل آباد بر اساس چند پارامتر تعیین و به مشتری اعلام می شود ما معتقدیم که برای ماندگاری در رقابت پایدار باید به بهترین شکل در این حوزه عملکرد و رعایت حقوق مشتریان را در اولویت قرار دهیم بهینه سازی زمان ارائه خدمات و هزینه مناسب است

گرفتگی رایزراصلی

تمامی لوله کشی ساختمان ها به نحوه ای است که یک خط لوله به صورت عمودی از بالا به پایین وجود دارد و تمامی لوله های فرعی به همان خط اصلی رایزر وصل می شود هنگامی که شاه لوله مسدود شود یعنی تنها خروجی آب که به تمام واحدهای ساختمان مربوط می باشد راه خروج آب ندارد در این صورت آب مصرفی داخل لوله باقی می ماند با پر شدن لوله از اولین خروجی بیرون میزند زیرا مشکل فقط چاه منزل شما نیست بلکه رایزراصلی مشکل گرفتگی دارد

خدمات لوله بازکنی عبدل آباد

گاهی اوقات بسیاری از مردم مراقب افتادن اشیا یا اجسام که سبب گرفتگی لوله یا اقداماتی انجام میدهند که با گرفتگی لوله مواجه نشوند گرفتگی لوله امکان دارد به طور غیرمنتظره‌ای رخ دهد قطعاً عواملی در گرفتگی لوله ها دخالت دارد و این مشکل طبیعی است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید اما همشهریان در برخی به دلیل سکونت در آپارتمان ها امکان دارد گرفتگی لوله متوجه دیگر واحدها نیز شود لذا گرفتگی تمام واحدها را درگیر نمی کند بلکه ممکن است بوی بد حاصل از گرفتگی ساکنان دیگر واحدها را آزرده خاطر کند این به دلیل مشترک بودن لوله های آپارتمان می باشد ما جای هیچ نگرانی نیست زیرا سرویسکاران ما مشکل را به خوبی بدون خرابی حل می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button